Tarcza sizalowa BLADE 6 DUAL CORE Winmau

  • szt.
  • Cena netto: 304,77 zł 375,00 zł 374,87 zł
  • Niedostępny

Precyzyjnie dopracowane innowacje Winmau Blade 6 Dual Core są deklaracją wydajności i jakości dla najbardziej ambitnego gracza w darta.

Opatentowana podstawa tarczy Dual Core zapewnia bezszwową, dobrze widoczną powierzchnię do gry i zoptymalizowaną gęstość rdzenia zaprojektowaną dla maksymalnej punktacji. Zmniejszona gęstość na rdzeniu zewnętrznym ułatwia płynną penetrację rzutek, podczas gdy rdzeń wewnętrzny o dużej gęstości pochłania nadmiar energii kinetycznej, optymalizując retencję lotek i trwałość.

Pionierska konstrukcja sieci Blade zawiera najnowszy drut „Density Control™”, który zapewnia optymalną gęstość włókien i lepsze utrzymywanie rzutek w strefach podwójnej, potrójnej i środka, dla maksymalnej siły punktacji.

Niezwykle cienki drut o kącie 60 ° odchyla lotki w obszar punktacji, zapewniając absolutnie minimalne odbicia. W pełni utwardzony czerwony i zielony środek, oba wyposażone w drut „Density Control™”, są teraz o 25% cieńsze.

Wyposażony w łatwy w regulacji system mocowania Rota-Lock, Blade 6 pasuje do każdej ściany, umożliwiając rozpoczęcie gry w ciągu kilku minut. Wykonane z najlepszego wschodnioafrykańskiego sizalu dla najbardziej wymagających graczy i środowisk.

Blade 6 jest zatwierdzony do turniejów profesjonalnych i wykonane zgodnie z oficjalnymi specyfikacjami World Darts Federation.

W zestawie znajduje się uchwyt do mocowania tarczy (blaszka).

Średnica tarczy 450 mm

Grubość tarczy 38 mm