Lotki Adrenaline MvG soft 90% wolfram 22g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2430
  • Producent: WINMAU
  • Dostępność: dostawa lada dzień
  • szt.
  • Cena netto: 324,39 zł / szt. 399,00 zł / szt.

Inteligentne obrabiarki w połączeniu z MvG Design pozwoliły Winmauowi stworzyć najbardziej funkcjonalny barel w technologii darta. Zbudowany z wykorzystaniem  potrójnego mapowania osi w celu wytworzenia lotek, które wydają się być powyżej i poza jakimkolwiek wcześniejszym poziomem zaawansowania.

Hipnotyzujący PVD Onyx (ciemny kolor na barelu uzyskany w procesie PVD) z metalicznymi zielonymi detalami powoduje, że Adrenaline oferuje najmodniejszy i najbardziej energetyczny design, jaki kiedykolwiek zaprezentowano w lotkach. Technologia ukształtowania powierzchni barela emanuje pewnością siebie, dzięki czemu masz szansę trafić tam gdzie chcesz, za każdym razem. 

Udział wolframu w barelu aż 90%.

waga 22 g

 

MICHAEL VAN GERWEN

Nick Mighty Mike
styl gry Parallel
styl rzutu Right handed
najlepszy mecz 2018 v Michael Smith (7-3)
osiągnięcia Three-time World Champion
Walk on Music : Seven Nation Army - The White Stripes

 

Michael van Gerwen to najgorętsza sensacja w światowych rzutkach, wiodący gracz na świecie od czasów Phila Taylora.

Ukoronowany trzykrotny mistrz świata PDC, z większą liczbą rekordów niż jakikolwiek inny gracz w ciągu ostatnich 5 lat. Jego uzależniający, szybki i okrutny styl sprawił, że oczarował miliony, a Ty też możesz teraz rzucić dokładną repliką rzutek MvG.

Jego  naturalna zdolność jest wspierana przez to, co uważa za idealne dla niego lotki. Mighty Mike powiedział: „Gram w rzutki z całą moją pasją i najnowszą gamą MvG Design, które zostały zaprojektowane zgodnie z moimi ścisłymi standardami”.

MvG jest najbardziej utytułowanym graczem PDC we współczesnej historii, który wygrał każdy dostępny tytuł rankingu PDC i wygrał ponad 50 znaczących zawodów.

 

piórka: MvG Prism Alpha standard extra thick 6915.143

nasadki: x1 Vecta medium 7025.204